Współpraca

Cześć,

Z tej strony Grzegorz Waszkiewicz. Jestem autorem i administratorem strony www.badanie-techniczne.pl. Witryna którą przeglądasz stanowi odzwierciedlenie moich zainteresowań: przepisy ruchu drogowego, ciekawostki motoryzacyjne, narzędzia wspomagające pracę kierowców. Wszystko co dla Ciebie przygotowałem stworzyłem w oparciu o własne doświadczenie, wiedzę oraz podstawę prawną. Bez niej nie miałbym odwagi pisać Ci co możesz a czego nie możesz robić na drodze. Dlatego jeśli masz pytania bądź uwagi dot. przepisów ruchu drogowego, szukasz pomocy w ich interpretacji lub nie wiesz co zrobić na drodze – napisz do mnie. Pomogę Ci lub przynajmniej wskażę gdzie szukać pomocy.

Nie jestem specjalistom od ruchu drogowego, nie pracuję dla wydziału ruchu drogowego, nie tworzę prawa.

Ta witryna to jednak nie tylko wiedza, ale także obraz moich umiejętności i doświadczenia. Na co dzień analizuję ruch w sieci Internet. Śledzę konkurencję, tworzę unikalne treści, realizuję strategie content marketingu i pozycjonowania SEO dla mojego pracodawcy. Dlatego poza wiedzą w zakresie przepisów ruchu drogowego mogę zaoferować Ci także swoją wiedzę przy rozwijaniu Twojej strony internetowej lub Twojej firmy w sieci Internet.

Szukasz partnera do współpracy, potrzebujesz pomocy przy pozycjonowaniu strony internetowej, a może zauważyłeś błąd w publikowanych treściach? Napisz do mnie:

  • karczma.edu @ gmail.com 

Reklama i współpraca z serwisem www.badanie-techniczne.pl

Strona WWW którą właśnie przeglądasz to ponad 50 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

Siłą serwisu jest treść, która tworzona jest na unikalnym contencie z dopasowaniem odpowiednich słów i fraz kluczowych. Publikowane treści wpływają pozytywnie na pozycjonowanie strony WWW dzięki czemu uzyskuje ona daleki zasięg oraz pod wieloma hasłami, popularnymi i mocnymi, wyświetlana jest na pierwszej stronie w Google.

Serwis www.badanie-techniczne.pl ma na celu  dostarczanie wysokiej jakości odpowiedzi na popularne pytania użytkowników. Te dotyczące branży motoryzacyjnej oraz przepisów ruchu drogowego. Dokładam starań, aby prezentowane poradniki i instrukcje wyczerpywały temat oraz były rzetelne, posiadały podstawę prawną. Aby miały pokrycie z instrukcjami producentów, spełniały założenia działania określonych mechanizmów.  To sprawia, że Google docenia te treści i pozwala mi na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Efektem pracy są użytkownicy, których każdego miesiąca jest coraz więcej. Mogą oni stać się także Twoimi klientami.

W ramach współpracy mogę zaproponować Ci różne formy dotarcia do użytkowników tej strony. Począwszy od banerów reklamowych wyświetlanych w pojedynczych wpisach lub w całym serwisie WWW, po artykuły sponsorowane i serie publikacji na określony temat lub pod określone frazy kluczowej. Jakakolwiek forma współpracy nie może jednak kolidować z ideą serwisu, a prezentowane treści, nie mogą wprowadzać użytkowników w błąd. Kampanie reklamowe, promocyjne czy promujące inne strony WWW, a nawet określone usługi i produkty, mogę wesprzeć dla Ciebie publikacjami w serwisie YouTube na prywatnym kanale.

Jeśli prowadzisz własny serwis WWW (niekoniecznie związany z motoryzacją i przepisami ruchu drogowego) mogę pomóc Ci osiągnąć podobne rezultaty, jak z własną stroną. Pomogę Ci wypełnić stronę treściami lub zaplanować nowe publikacje, wesprę Cię czy pozycjonowaniu i budowaniu marki w sieci. Pod wieloma względami mechanizmy towarzyszące tworzeniu treści i pozycjonowaniu są podobne dla każdej branży. Mogą wymagać jednak mniej lub więcej pracy, aby pojawić się na pierwszej stronie w Google.

Przy naszej współpracy lub pomocy jaką mogę Ci zaoferować, gwarantuję przede wszystkim rzetelność i zaangażowanie. Zależy mi na tym, abyś decydując się na współpracę lub moją pomoc, mógł zobaczyć jej efekty.