Współpraca

Reklama i współpraca z serwisem www.badanie-techniczne.pl

Strona WWW którą właśnie przeglądasz to ponad 50 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

Siłą serwisu jest treść, która tworzona jest na unikalnym contencie z dopasowaniem odpowiednich słów i fraz kluczowych. Publikowane treści wpływają pozytywnie na pozycjonowanie strony WWW dzięki czemu uzyskuje ona daleki zasięg oraz pod wieloma hasłami, popularnymi i mocnymi, wyświetlana jest na pierwszej stronie w Google.

Serwis www.badanie-techniczne.pl ma na celu  dostarczanie wysokiej jakości odpowiedzi na popularne pytania użytkowników. Te dotyczące branży motoryzacyjnej oraz przepisów ruchu drogowego. Dokładam starań, aby prezentowane poradniki i instrukcje wyczerpywały temat oraz były rzetelne, posiadały podstawę prawną. Aby miały pokrycie z instrukcjami producentów, spełniały założenia działania określonych mechanizmów.  To sprawia, że Google docenia te treści i pozwala mi na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Efektem pracy są użytkownicy, których każdego miesiąca jest coraz więcej. Mogą oni stać się także Twoimi klientami.

W ramach współpracy mogę zaproponować Ci różne formy dotarcia do użytkowników tej strony. Począwszy od banerów reklamowych wyświetlanych w pojedynczych wpisach lub w całym serwisie WWW, po artykuły sponsorowane i serie publikacji na określony temat lub pod określone frazy kluczowej. Jakakolwiek forma współpracy nie może jednak kolidować z ideą serwisu, a prezentowane treści, nie mogą wprowadzać użytkowników w błąd. Kampanie reklamowe, promocyjne czy promujące inne strony WWW, a nawet określone usługi i produkty, mogę wesprzeć dla Ciebie publikacjami w serwisie YouTube na prywatnym kanale.

Jeśli prowadzisz własny serwis WWW (niekoniecznie związany z motoryzacją i przepisami ruchu drogowego) mogę pomóc Ci osiągnąć podobne rezultaty, jak z własną stroną. Pomogę Ci wypełnić stronę treściami lub zaplanować nowe publikacje, wesprę Cię czy pozycjonowaniu i budowaniu marki w sieci. Pod wieloma względami mechanizmy towarzyszące tworzeniu treści i pozycjonowaniu są podobne dla każdej branży. Mogą wymagać jednak mniej lub więcej pracy, aby pojawić się na pierwszej stronie w Google.

Przy naszej współpracy lub pomocy jaką mogę Ci zaoferować, gwarantuję przede wszystkim rzetelność i zaangażowanie. Zależy mi na tym, abyś decydując się na współpracę lub moją pomoc, mógł zobaczyć efekty naszej wspólnej pracy.

Proponuję Ci rozliczenie naszej współpracy na zasadzie, np. umowy o dzieło, umowy zlecenia lub innej legalnej formy rozliczenia się. Oferuję

Napisz do mnie: motoryzacyjny @ badanie-techniczne.pl