Ubezpieczenie samochodu Opole

Ubezpieczenie samochodu to ważna składowa do posiadania pojazdu oraz możliwości korzystania z niego. Ubezpieczenie OC jest polisą obowiązkową dla każdego właściciela zarejestrowanego pojazdu, a ubezpieczenie AC może zostać wykupione dodatkowo. Najlepszym sposobem na zakup taniego ubezpieczenia samochodu jest skorzystanie z oferty agentów ubezpieczeniowych, multiagencji lub rankomatów porównujących oferty wielu firm. Jeśli mieszkasz w Opolu lub okolicy, zachęcamy do skorzystania z oferty Unitrez Ubezpieczenia Opole.

Unitrez Ubezpieczenia Opole to firma z branży ochrony osób i mienia, która w swojej ofercie posiada także ubezpieczenia mieszkań oraz pojazdów, polisa na życie oraz ubezpieczenia grupowe. To agent ubezpieczeniowy, mający dostęp do oferty wielu firm ubezpieczeniowych. Po przedstawieniu podstawowych informacji o ubezpieczanym obiekcie lub osobie, może przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę. Tanie ubezpieczenie samochodu, tanie ubezpieczenie mieszkania lub takie, dopasowane do Twoich potrzeb, np. zawierające dodatkowe warianty.

Pamiętaj! Ubezpieczenie samochodu OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym oraz dodatkowo wymaga regularnych płatności. Przerwa w opłacaniu składki może skutkować wysokimi karami. Ubezpieczenie samochodu AC nie jest obowiązkowe ale pozwala uzyskać wypłatę świadczeń jeśli nasz pojazd zostanie uszkodzony lub skradziony.